اخذ اقامت و ویزای استارتاپ کانادا 0 تا 100

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا تبدیل به یکی از محبوب ترین و برترین روش های مهاجرت و اخذ اقامت کانادا شده است. کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت است و افرادی که خواهان مهاجرت به کانادا هستند به دنبال یافتن سوالاتی در مورد چگونگی مهاجرت به کانادا بوده و درخواست کسب اطلاعات در مورد این کشور دارند که در این صفحه از سایت ایمان قارون به آن می‌پردازیم.

در واقع با روش‌های گوناگونی می‌توانید به کانادا مهاجرت کنید. کانادا از جمله کشورهایی است که مهاجران را به روش‌های گوناگونی مانند مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی و … پذیرش می‌کند.

اما اقامت کانادا از طریق استارت آپ و ویزای استارتاپ کانادا، یکی از بهترین روش‌های جدید مهاجرت به کانادا است. افراد با توجه به سرمایه و توانایی‌ها و مهارت‌های خود از روش‌های مختلف برای مهاجرت به کانادا استفاده می‌کنند‌‌.

کشور کانادا از جمله کشورهایی است که با کمبود نیروی کار مواجه بوده و به دنبال تامین بخش زیادی از نیروی کار خود از طریق مهاجران است. افراد زیادی از طریق مهاجرت کاری به کانادا از این کشور اقامت دائم دریافت می‌‌کنند و این موضوع باعث شده تا مهاجرت کاری یکی از روش‌های پرطرفدار برای مهاجرت به کانادا به شمار رود.

ویزای استارتاپ کانادا

سرمایه‌ گذاری از طریق مهاجرت به کانادا

همانطور که در قسمت قبل ذکر کردیم ویزای استارتاپ کانادا، یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت به کانادا است. افراد با توجه به سرمایه و موقعیت خود می‌توانند برای کسب اقامت کانادا اقدام کنند.

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

بعضی از ایالت‌های کانادا نیز برای پذیرش مهاجران از طریق سرمایه گذاری و کار از شرایط خاصی استفاده می‌کنند. یکی از ویژگی‌های خوب کسب اقامت کانادا از طریق استارت آپ دریافت اقامت دائم است. افرادی که با روش استارتاپ به کانادا مهاجرت می‌کنند، اقامت دائم برای خود و خانواده خود می‌گیرند‌.

برای اخذ ویزای استارت آپ کانادا باید ثابت کنید که دارای کسب و کار و طرح تجاری موفق هستید. البته طرح تجاری و بیزینس پلن شما باید توانایی رقابت در مقیاس جهانی را داشته و سبب ایجاد شغل برای شهروندان کانادایی شود.

افرادی که متقاضی ویزای استارت آپ کانادا هستند باید چه شرایطی داشته باشند؟

افرادی که قصد کسب ویزای استارتاپ کانادا را دارند، باید دارای شرایطی که در ادامه این صفحه از سایت قارون می‌گوییم باشند. به عنوان مثال این افراد باید دارای آیلتس حداقل 5 باشند و نامه ساپورت داشته باشند. شرط بعدی داشتن حداقل یک سال تحصیل در دانشگاه است.

افرادی که دارای مشکلات پزشکی و سوء پیشینه هستند اجازه ورود به کانادا را ندارند. افرادی که از طریق استارت آپ به کانادا مهاجرت می‌‌کنند باید توان مالی خود را ثابت کرده و بتوانند حداقل به مدت شش ماه خود و خانواده خود را ساپورت مالی کنند.

ویزای استارتاپ کانادا

اقامت کانادا از طریق استارت آپ و مراحل مختلف آن

یکی از کشورهای مهاجر پذیر و توسعه یافته که بخش قابل توجهی از جمعیت آن را مهاجران را تشکیل داده‌اند، کشور کانادا است. کانادا یکی از کشورهایی است که به روش‌‌های گوناگون مهاجر می‌پذیرد که می‌توان به اقامت کانادا از طریق استارت آپ و سرمایه گذاری، اقامت کانادا از طریق تحصیل، اقامت کانادا از طریق ویزای کار اشاره کرد.

در ابتدا برای اخذ اقامت کانادا از طریق استارت آپ باید یک ایده نو و خلاقانه طراحی کنید، سپس ایده خود را به یکی از شرکت‌های معتبر ارسال کنید تا طرح شما توسط برخی شرکت‌های معتبر تایید شود. اگر طرح خلاقانه شما مورد تایید این شرکت‌های معتبر استارت آپی بود، برای اخذ اقامت کانادا از طریق استارت آپ می‌توانید درخواست دهید.

توجه کنید که اگر قصد اخذ اقامت دائم کانادا را دارید حتماً باید قبل از درخواست اطلاعات کاملی از اخذ اقامت به دست آورید و سپس مراحل اخذ اقامت را طی کنید.

در صورتی که در رابطه با هر یک از مراحل اخذ اقامت کانادا از طریق استارت آپ سوالی داشتید می‌توانید با ایمان قارون مشاوره داشته باشید.

تمکن مالی مورد نیاز برای استارت آپ کانادا

برای برنامه استارت آپ کانادا نیاز است که به دولت کانادا احراز کنید که خودتان می‌توانید هزینه های خود را پرداخت کنید. تعداد اعضای خانواده در میزان تمکن مالی تاثیرگذار است.

تعداد افراد خانوادهمبلغ (دلار کانادا)
113,213
216,449
320,222
424,553
527,847
631,407
734,967

مزایای اخذ اقامت کانادا

کانادا یک کشوری است که جمعیت نسبتا کم اما وسعت پهناوری دارد. به دلیل داشتن سیستم بهداشتی درمانی رایگان و آموزش و پرورش و … توجه مهاجران مختلف در سطح جهان را به خود جلب کرده است. در کانادا سیستم‌های بهداشت و درمان عمومی وجود دارد که به افرادی که اقامت دائم دارند یا تابعیت کانادا دارند، به صورت رایگان خدمات ارائه می‌شود.

لازم به توضیح است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان از جمله ایالات متحده آمریکا این مزیت وجود ندارد. برای اخذ اقامت کانادا از طریق استارت آپ باید مدارک و شرایط لازم را داشته باشید.

نرخ اشتغال در کانادا بسیار پایین بوده و افرادی که در کانادا زندگی می‌کنند، می‌توانند کمتر از شش ماه کار مرتبط با تخصص خود را پیدا کنند. به همین دلیل در صورتی که بتوانید اقامت کانادا را اخذ کنید، شانس پیدا کردن کار مناسب با حرفه و تخصصتان بسیار بالا خواهد بود.

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

نحوه اخذ اقامت و دریافت ویزای استارتاپ کانادا

ایمان قارون به صورت تخصصی در زمینه استارت آپ کانادا فعالیت می‌کند. جهت دریافت مشاوره کافی است فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا شرایط شما بررسی شود و راهنمایی های لازم انجام شود.