اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول

اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول

اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول یکی از موضوعات مهم برای افرادی است که می‌خواهند مدت کوتاهی در این شهر زیبا اقامت داشته باشند. برخی از افرادی که برای گشت و گذار به ترکیه سفر می‌کنند و یا افرادی که برای‌ درمان های پزشکی به این‌ شهر می‌روند، ترجیح می‌دهند به جای رزرو هتل، به اجاره کوتاه مدت خانه ای در استانبول بپردازند.

خانه های اجاره ای در شهر استانبول می‌تواند به صورت ویلایی، آپارتمانی و سوئیتی باشند. هر فرد یا خانواده ای بر حسب قیمت ها و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب و اجاره می‌کند. همانطور که می‌دانید معمولا سوئیت ها تک اتاقی، آپارتمان ها به صورت‌ چند اتاقی و ویلاها با بیش از 4 اتاق اجاره می‌شوند. معمولا طرفداران اجاره آپارتمان ها به مراتب بیشتر از اجاره سوئیت ها و ویلاها است. علت آن نیز راحتی، امکانات و هزینه مناسب آپارتمان ها می‌باشد.

اجاره های کوتاه مدت معمولا به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه می‌باشند. کاربران و مسافران می‌توانند بر حسب نیاز خود این مدت زمان ها را تعیین کرده و اجاره ای امن را داشته باشند. البته بهتر است بدانید که افزایش مدت زمان اجاره نیز امکان پذیر است.

اجاره آپارتمان در استانبول

مزایای اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول

مزیت اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول نسبت به هتل ها بسیار فراوان است. از جمله هزینه پرداختی که هزینه اجاره های کوتاه مدت یک خانه بسیار مقرون به صرفه تر از رزرو یک هتل است. همچنین رزرو اتاق هر هتل وابسته به تعداد مسافران است یا بهتر است بگوییم ظرفیت اتاق ها محدود هستند. در صورتی که در اجاره یک خانه شما قادر هستید حتی بیشتر از 3 یا 4 نفر در یک خانه ساکن شوید.

امکانات رفاهی که اجاره آپارتمان در اختیار شما قرار می‌دهد، بی شک کمتر از امکانات هتل ها نیست. اکثر آپارتمان های اجاره ای دارای امنیت بالا و نگهبانی های 24 ساعته، مبلمان، استخر، باشگاه و … می‌باشند.

مورد دیگر تامین غذا در خانه های اجاره ای است که مسافران قادر خواهند بود با آشپزخانه و امکاناتی که فراهم است، در زمان هایی که به استفاده از غذاهای رستورانی تمایل نداشته باشند، اقدام به آشپزی به سبک خود کنند. این مزیت خصوصا برای افراد مسافری که با غذاهای استانبول آشنایی ندارند شاید بسیار جالب و کاربردی باشد. همچنین زمان استراحت، رفت و آمد و مهم تر از همه زمان غذا در اختیار خودتان است و محدودیتی ندارید و می‌توانید با سبک خود اوقات خوشی را در این شهر زیبا تجربه کنید.

اجاره خانه در استانبول

علاوه بر آن تنوع آپارتمان های اجاره ای بسیار بیشتر از تنوع هتل ها است. شما قادر خواهید بود مکان و منطقه سکونتتان را خودتان انتخاب کنید. بر این اساس افرادی مایل هستند در مناطقی باشند که دسترسی آسانی به بازار های سطح شهر داشته باشند، برخی مناطق لوکس را ترجیح می‌دهند، انتخاب بعضی افراد نیز نزدیک بودن به ساحل و دریای زیبای ترکیه می‌باشد و برخی تمایل دارند به فرودگاه شهر نزدیک باشند. انتخاب و اولویت شما هرچه باشد، می‌توانید خانه ای را یافته و آرامش و امنیت را برای خود و خانواده و دوستانتان به ارمغان بیاورید.

نحوه اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول

آشنایی با مراحل اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول، برای هر فردی که قصد مسافرت به این شهر را دارد ضروری می‌باشد.

اجاره کوتاه مدت خانه در استانبول

1. انتخاب منطقه

در ابتدا باید منطقه مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس با مشاورین املاک در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید. در این زمینه تیم قارون انواع مشاوره های تخصصی در نقطه به نقطه شهر استانبول را با نهایت دقت و جزئیات به شما ارائه می‌دهند.

2. بازدید و توافق هزینه اجاره

بعد از مقایسه چند آپارتمان پیشنهادی توسط مشاورین املاک در منطقه مورد نظرتان و انتخاب یکی از واحدها برای سکونت، باید با صاحب خانه آشنا شده و از قسمت های داخلی خانه نیز بازدید کنید. سپس با صاحب خانه در رابطه با زمان اجاره و هزینه پرداختی باید به توافق برسید. دقت داشته باشید که در استانبول، پرداخت اجاره اصولا ماهیانه می‌باشد ولی برخی صاحب خانه ها تمام اجاره را به صورت یک جا دریافت می‌کنند. هرگونه بی اطلاعی از این مورد می‌تواند سبب مشکلاتی باشد.

همچنین شارژ ماهیانه واحد برای فراهم کردن نیازها و امکانات آپارتمان بر عهده اجاره کننده است. کاربر باید علاوه بر توافق هزینه اجاره آپارتمان، هزینه پرداختی شارژ ماهیانه واحد را نیز پرس و جو کند. طبیعتا هرچه آپارتمان مورد نظر امکانات بهتری عرضه کند، در مقابل شارژ بالاتری را نیز می‌طلبد.

اجاره آپارتمان کوتاه مدت در استانبول

3. قرارداد

بعد از توافق تمام شرایط فوق، قراردادی بین اجاره کننده و اجاره دهنده نوشته می‌شود که این قرارداد باید در حضور املاک و مشاور تخصصی شما باشد. در این قرارداد تمام شرایط، هزینه ها، پرداختی ها و حتی عیب و نقص های خانه نیز بهتر است ذکر شود تا هیچ کدام از طرفین دچار ضرر نشوند. حتما دقت کنید که قبل از امضای قرارداد، تمام بندها باید ترجمه شوند تا به دلیل مسافر بودن شما، سواستفاده و کلاهبرداری صورت نگیرد.

بعد از سپری شدن مراحل فوق، کلید واحد مذکور را می‌توانید دریافت کنید. معمولا شما باید پس از دریافت این کلید هزینه ماه اول اجاره را پرداخت نمایید. دقت داشته باشید که در تمام مراحل فوق برای جلوگیری از هرگونه دردسر و کلاهبرداری، باید یک مشاور تخصصی همراه شما باشد تا بتوانید با آگاهی دقیق و کامل از تمام قوانین و مراحل و شرایط لازم، انتخابی مطلوب داشته باشید و در سفر کوتاه مدت خود لحظات خوشی را سپری کنید.

اجاره خانه در استانبول

در این زمينه آقای ایمان قارون یکی از مجرب ترین مشاوران املاک در استانبول می‌باشند که با مشاوره تخصصی، قادر خواهند بود شما را در انتخاب بهترین تصمیم راهنمایی کنند. خصوصا افرادی که برای بار اول به این شهر سفر می‌کنند و با املاک ها و قوانین و مناطق استانبول آشنایی ندارند؛ می‌توانند با خیالی آسوده به مسافرت خود بپردازند و دغدغه انواع کلاهبرداری های اجاره و آگهی های نامعتبر را نداشته باشند.

نوشته های مرتبط