استارت آپ فنلاند

استارت آپ فنلاند

 یکی از بهترین روش های مهاجرت به فنلاند و اروپا از طریق استارت آپ می باشد

کشور فنلاند در رتبه نخست خوشبخت ترین کشورهای جهان قرار دارد. این کشور به دلیل داشتن امنیت بالا، ثبات اقتصادی و رفاه اجتماعی بالا، جزو کشورهای محبوب مهاجرپذیر می‌باشد. این کشور جزو اتحادیه اروپا بوده و برای مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت فنلاند، می‌توان از روش استارت آپ نیز استفاده کرد.

مزایای روش استارت آپ فنلاند

این برنامه توسط سازمان مهاجرتی فنلاند با همکاری سازمان تجارت فنلاند جهت ایجاد کسب و کارهای جدید و نوآورانه ارائه شده است.

یکی از اصلی ترین چالش‌های افرادی که قصد مهاجرت دارند، زبان است. پروسه زبان به تنهایی ممکن است یک تا دو سال زمان ببرد. اما در این روش، شما هیچ نیازی به یادگیری زبان فنلاندی یا انگلیسی ندارید و با داشتن شرایط لازم برای استارت آپ به فنلاند می‌توانید به همراه خانواده به این کشور مهاجرت کنید.

پروسه اخذ اقامت شما از طریق استارت آپ در فنلاند از زمان قرارداد تا گرفتن اقامت تقریبا 9 الی 12 ماه زمان خواهد برد، در ابتدا به شما ویزای اقامتی دو ساله فنلاند داده خواهد شد که بعد از یکسال نیم باید برای تمدید اقدام نمایید، که دوباره برای دوره ای 2 ساله دیگر تمدید می‌شود.

همچنین تمام اعضای خانواده از جمله همسر و فرزندان نیز اقامت فنلاند را دریافت خواهند کرد. پس از چهار سال نیز، واجد شرایط برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت خواهید بود. پاسپورت فنلاند در حال حاضر رتبه 4 را در میان پاسپورت های کشورهای مختلف دنیا دارد. در صورت داشتن پاسپورت فنلاند، می‌توانید به 188 کشور بدون ویزا سفر کنید.

تحصیل در فنلاند در تمامی مقاطع صد در صد رایگان است. به همین منظور فرزندان شما نیز به صورت رایگان می‌توانند در فنلاند درس بخوانند و در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه ها تحصیل کنند.

نحوه اقدام برای اخذ اقامت

نحوه اقدام برای راه اندازی استارت آپ، از جمله ارایه ایده، ارایه بیزینس پلن و پذیرش آن اهمیت بسیار زیادی برای هر شخصی یا تیمی دارد. ایمان قارون همراه با تیم حرفه ای خود، می‌تواند در این زمینه شما را همراهی کند. اگر قصد مهاجرت به فنلاند را دارید، پس از تکمیل “فرم ارزیابی رایگان“، اطلاعات شما توسط تیم تخصصی قارون بررسی و بهترین راهکارها به شما پیشنهاد می‌شود. تکمیل کردن این فرم کاملا رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و در سریع ترین زمان به شما پاسخ داده خواهد شد.

 

نوشته های مرتبط