اقامت خود حمایتی فرانسه از صفر تا صد

اقامت خود حمایتی فرانسه از صفر تا صد

اقامت خود حمایتی فرانسه با نام ویزای D7 معروف است. این ویزا برای افرادی که درآمد غیرفعال (غیر حقوق) در کشور خود دارند امکان پذیر است. در واقع شما با اخذ اقامت خود حمایتی می‌توانید از یک روش سرمایه‌گذاری بزرگ در کشور فرانسه استفاده کنید.

با داشتن این ویزا می‌توانید بعد از پنج سال اقامت دائم فرانسه را بگیرید. علاوه بر این به بعد از 10 سال پاسپورت فرانسه اخذ کنید.

همچنین می‌توانید برای خود کسب و کار راه‌اندازی کنید و به کشورهای مختلفی که عضو شنگن هستند سفر کنید. همچنین برای شما و اعضای خانواده‌تان امکانات تحصیل رایگان در این کشور وجود دارد. در واقع با داشتن این ویزا حتما باید شرط حضور در این کشور که معادل 183 روز یا شش ماه می باشد و رعایت نمایند.

در مورد اقامت خود حمایتی کشور فرانسه بیشتر بدانید.

امروزه اخذ اقامت در کشور فرانسه برای بسیاری از افراد یک رویای شیرین است. یکی از روش‌هایی که علاقه‌‌مندان به کشور فرانسه می‌توانند در آنجا اقامت بگیرند اخذ اقامت خود حمایتی است.

برای اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه باید با داشتن تمکن مالی اقدام به درخواست اقامت کنید. در حقیقت سوالاتی که بسیاری از علاقه‌مندان به کشور فرانسه می‌پرسند این است که آیا می‌توان با داشتن تمکن مالی در کشورهای اروپایی اقامت اخذ کرد.

اقامت خود حمایتی فرانسه

شما می‌توانید بدون نیاز به سرمایه‌گذاری فقط با داشتن تمکن مالی، برای پرداخت هزینه‌های زندگی خود در کشور فرانسه اقامت این کشور رویایی را اخذ کنید.

می‌توانید تنها با اثبات تمکن مالی و با نشان دادن سرمایه‌ای که در حساب بانکی کشور خود دارید ویزای اقامت خود حمایتی فرانسه را بگیرید. البته توجه داشته باشید که میزان سرمایه‌تان باید به اندازه‌ای باشد که هزینه‌های زندگی خود و اعضای خانواده تان را در کشور فرانسه پوشش دهد.

نکات اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه

همانطور که در بالاتر نیز ذکر کردیم برای اخذ ویزای اقامت خود حمایتی فرانسه در ابتدا مهم‌ترین کار این است که به این کشور ثابت کنید که شما سرمایه و درآمد کافی را برای زندگی کردن راحت بدون سرمایه‌گذاری و کار کردن در کشور فرانسه را دارید.
در این صورت می‌توانید به راحتی به اخذ اقامت خود حمایتی بپردازید. اما باید توجه داشته باشید که اگر میزان سرمایه شما در حد زندگی راحت در فرانسه نباشد نمی‌توانید این ویزا را اخذ کنید.

برای اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه شما نباید مبلغی که در حساب بانکی خود دارید را به بانک کشور فرانسه منتقل کنید. همچنین بیان این نکته ضروری است که مبلغ مورد نظر که در حساب بانکی شما وجود دارد با نرخ ارز بازار (نزدیک به نرخ بازار آزاد) محاسبه می‌شود.

در واقع زمانی که سرمایه کافی را برای زندگی کردن در کشورهای اروپایی دارید، می‌تواند از کم ریسک‌ترین روش سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی استفاده کنید و اقامت آنجا را اخذ کنید.

چه مدارکی برای اخذ اقامت خود حمایتی در کشور فرانسه نیاز است؟

برای اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه باید یک سری از مدارک را ارائه دهید تا بتوانید به خواسته خود برسید. این مدارک باید زمانی که به سفارت مراجعه می‌کنید کاملا آماده باشند تا به آنجا تحویل دهید.

اگر مدارک لازم را برای این کار داشته باشید می‌توانید بدون هیچ نگرانی اقامت کشور فرانسه را اخذ کنید. به همین علت حتما به این مرحله که یکی از حساس‌ترین مراحل در فرآیند اخذ اقامت در کشور فرانسه است توجه ویژه‌ای داشته باشید.

مدارک لازم شامل تکمیل فرم درخواست اقامت، عکس، گذرنامه و بیمه درمانی که از نظر کشور فرانسه معتبر باشد، اثبات تمکن مالی، دارا بودن محل زندگی در این کشور و داشتن اظهارنامه‌ای که اثبات کند که شما در فرانسه کار نمی‌کنید است.

در واقع برای ارائه مدارک حتماً باید توجه داشته باشید که مدارک شما باید کامل باشد در غیر این صورت درخواست شما توسط افسر پرونده رد می‌شود. همچنین مدارکی که ارائه می‌دهید به هیچ عنوان نباید دروغین و جعلی باشد.

اقامت خود حمایتی فرانسه

مزایای این نوع اقامت در فرانسه

اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه مزایای بسیار زیادی برای افراد مقیم دارد. چرا که فرانسه یکی از کشورهای اروپایی است که بسیاری از افراد به واسطه زیبایی این کشور علاقه زیادی به آن دارند.

زندگی در این کشور استانداردهای بسیار زیادی برای افراد مقیم و مهاجران دارد و جذابیت‌های فراوانی به همراه دارد. لذا یکی از کشورهای اروپایی که رفاه اجتماعی زیادی دارد کشور فرانسه است.

در حقیقت کشور فرانسه جزو کشورهایی است که جاذبه‌های بسیار زیادی دارد به همین جهت افراد ترغیب به اخذ اقامت در فرانسه می‌شوند.

هزینه زندگی در کشور فرانسه چقدر است؟

همانطور که ذکر کردیم برای اینکه علاقه‌مندان بتوانند اقامت خود حمایتی فرانسه را اخذ کنند باید مقداری سرمایه برای زندگی راحت در این کشور داشته باشند. به همین علت این افراد باید سرمایه کافی را برای اجاره مسکن در این کشور داشته باشند.

البته علاقه‌مندان به جمع آوری سرمایه می‌توانند برای اینکه هزینه کمتری بابت اجاره مسکن در این کشور پرداخت کنند به حاشیه شهر و یا شهرهای کوچک‌تر بروند.

هزینه زندگی در کشور فرانسه بر اساس میزان هزینه‌ای که شما برای زندگی شخصی خود خرج می‌کنید محاسبه می‌شود. مثلا اگر زندگی تک نفره در شهر پاریس داشته باشید بدون اینکه بخواهید مبلغی بابت اجاره پرداخت کنید حدودا 900 یورو می‌شود. البته این مبلغ برای کسانی که به طور خانوادگی به این کشور می‌روند بدون تردید بیشتر است.

اقامت خود حمایتی فرانسه

چگونه برای اخذ اقامت خود حمایتی اقدام کنیم؟

مهاجرت و اخذ اقامت شرایط و قوانین زیادی دارد که بهتر است با متخصص هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند همکاری کنید. ایمان قارون به صورت تخصصی در زمینه اقامت خود حمایتی فرانسه فعالیت می‌کند و شما می‌توانید جهت اخذ این اقامت و اطلاع از شرایط با تیم قارون درارتباط باشید.

در صورتی که درباره این نوع اقامت از فرانسه سوالی داشتید می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید. همچنین پشتیبانی قارون آماده پاسخگویی و مشاوره به عزیزانی که قصد اخذ این اقامت را دارند می‌باشد.

نوشته های مرتبط